A- A A+
Projekty unijne

TARGI PRACY ON-LINE NA POGRANICZU POLSKI, CZECH I NIEMIEC

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. w imieniu Partnerstwa transgranicznego EURES-TriRegio zaprasza na międzynarodowe targi pracy on-line pn. „Nasz region przekracza granice – praca w Saksonii, na Dolnym Śląsku i Północnych Czechach", które odbędą się 5 września br. na portalu  www.europeanjobdays.eu w godz. od 10:00 do 15:00. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Komisji Europejskiej.
Dzięki udziałowi w targach polscy pracodawcy mają możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz rozpowszechnienia informacji o aktualnych ofertach pracy, a tym samym zwiększenia szansy na pozyskanie kandydatów do pracy, nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Osoby poszukujące pracy nie wychodząc z domu mogą zarejestrować swoje konto wraz z CV, przeglądać profile firm, sprawdzać oferowane warunki pracy i płacy oraz wysyłać aplikacje na wybrane oferty.
Platforma jest już dostępna dla pracodawców, instytucji i osób poszukujących pracy. Podczas targów uruchomiony zostanie dodatkowo Live-Chat, dzięki któremu będzie możliwość zadawania on-line pytań doradcom EURES z urzędów pracy regionu przygranicznego Polski, Czech i Niemiec.

więcej na stronie interntowej PUP : www.wodzislawslaski.praca.gov.pl pup

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat informacyjny.pdf)Plakat informacyjny.pdf[ ]503 kB

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie