A- A A+
Projekty unijne

ASF - wytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzika

Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego

Wójt Gminy Mszana zaprasza organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych w Gminie Mszana

Czytaj więcej...

Informacja o prowadzonym badaniu ankietowym

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników  US.

Czytaj więcej...

Zostało tylko kilka dni na złożenie ZUS IWA

 Przedsiębiorcy, którzy zgłaszają do ubezpieczenia wypadkowe co najmniej 10 pracowników, muszą złożyć w dokument ZUS IWA z danymi za 2019 r. Czasu pozostało niewiele. Ostateczny termin na złożenie formularza to 31 stycznia.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych

Protokół z dnia 20 stycznia 2020 r. z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie:

Czytaj więcej...

Konsultacje w sprawie określenia trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 14 stycznia 2020 r. do 16 stycznia 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące:

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej

Wójt Gminy ogłasza nabór do komisji konkursowej oraz zaprasza osoby reprezentujące organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do udziału w pracach komisji konkursowej oceniającej oferty złożone w ramach otwartego konkursu na wspieranie zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej oraz do komisji oceniającej oferty złożone w ramach otwartego konkursu na wspieranie zadań z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Wykaz jednostek nieodpłatnego poradnictwa prawnego na terenie powiatu wodzisławskiego

W związku z kontynuacją przez Powiat Wodzisławski zadań wynikających z ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji przekazujemy informacje o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego w 2020 r.

Czytaj więcej...

Spotkania informacyjne o tematyce ekologicznej w Ośrodkach Kultury

W środę, 8.01.2019 r. w Ośrodku Kultury w Połomi o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie informacyjne odnoście dofinansowań do ekologicznych źródeł ciepła

Czytaj więcej...

Informacja o badaniach ankietowych Urzędu Statystycznego w Katowicach

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników Urzędu Statystycznego w dniach 2 - 20 stycznia 2020 r.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie