A- A A+
Projekty unijne

Enduro Mszana organizuje kolejną edycję Extreme Cross Country

22 sierpnia Enduro Mszana organizuje III edycję zawodów crossowych Extreme Cross Country. Trwają zapisy.

- Będzie głośno, ale widowiskowo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców - mówią Marek Bryc i Adrian Orzechowski, prezesi stowarzyszenia.

Przez zawodami dyskoteka

Zawody odbędą się tradycyjnie na hałdzie na granicy Mszany i Skrzyszowa. Już wieczór wcześniej, 21 sierpnia od godziny 21 organizatorzy zapraszają na pierwszą w regionie "Dyskotekę na hołdzie". - Chcemy, aby to była wesoła impreza dla ludzi w każdym wieku, chcemy integrować lokalną społeczność, zwłaszcza młodzież - mówią.

Dla dzieci i dorosłych

Extreme rozpocznie się 22 sierpnia o godz. 9.00 od zawodów dzieci, czyli Bajtel Extreme. Będą to zawody w kategorii 65 (motocykle o pojemności silnika 65, mniejsze i tzw. chińczyki) oraz w kategorii 85. O godz. 10.00 ruszą zmagania w kat. E1 i E2 (od 16 roku życia wzwyż). Ok. godz. 13.00 zacznie się rywalizacja grupy Expert - najlepszych zawodników, wśród których organizatorzy spodziewają się również gości z zagranicy.

- Przygotowujemy przeszkody ze światowej półki, zadbamy też o profesjonalne przygotowanie trasy. Zapraszamy kibiców, bo ich pomoc na pewno się przyda - zachęca Marek Bryc. Informacje i zapisy na stronie Enduro Mszana. Kliknij, aby przejść na stronę. Otworzy się w nowym oknie


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie