A- A A+
Projekty unijne

Dodatkowy nabór wniosków na 13 wolnych dotacji do wymiany kotłów w roku 2021

Urząd Gminy w Mszanie ogłasza dodatkowy nabór wniosków na dotacje do wymiany kotłów w roku 2021. Łącznie jest 13 wolnych miejsc na realizację inwestycji, w tym: 7 inwestycji na wymianę kotła węglowego na kocioł gazowy i 6 na wymianę kotła węglowego na kocioł węglowy.


Zainteresowane osoby, chcące skorzystać z dotacji jeszcze w tym roku na wymianę kotła, prosimy o złożenie wniosku w dniach od 07.06.2021r. do 11.06.2021r.

Wniosek można złożyć:

  • osobiście do urny na korespondencję znajdującej się na parterze budynku Urzędu Gminy Mszana,
  • drogą elektroniczną, opatrzony podpisem kwalifikowalnym, w tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu,
  • pocztą na adres: Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana. W tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu.

Wnioski wraz z niezbędnymi oświadczeniami będzie można pobrać w holu na parterze tut. Urzędu oraz ze strony internetowej Gminy Mszana (dokument w pliku PDF do pobrania znajdujący się pod ogłoszeniem).


W przypadku złożenia większej ilości wniosków na dotację w naborze dodatkowym, w drodze losowania zostanie ustalona kolejność przyznawanych dotacji. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju losowanie odbywać się będzie on-line dnia 15.06.2021r. o godz. 13.00. Relację z losowania mieszkańcy mogą obserwować na stronie https://www.mszana.ug.gov.pl/ w odnośniku: „Transmisja Sesji Rady Gminy”.


Dofinansowanie udzielane jest w wysokości 40% - nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła węglowego lub na pellet oraz w wysokości 50% - nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła gazowego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 475-97-59 w Referacie Gospodarki Komunalnej i Funduszy Zewnętrznych.

Wójt Gminy Mszana
mgr Mirosław Szymanek

W załączniku: Uchwała Rady Gminy Mszana i wniosek

 

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie