A- A A+
Projekty unijne

Uwaga! Dziś i jutro planowane asfaltowanie na ul. Wodzisławskiej. Będą utrudnienia w ruchu

Firma Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o. informuje, że z uwagi na trwające roboty drogowe na zakresie przebudowy odcinka 1 DW 933 (Wodzisław Śląski – Mszana) w dniach 14 i 15.05.2021 r. wystąpią następujące utrudnienia w poruszaniu się pojazdów na odcinku od zjazdu na autostradę A1 do nowo wybudowanego ronda na skrzyżowaniu ul. Wodzisławskiej, Moszczeńskiej i Wolności:

14 maja 2021

W dniu 14.05.2021 od godziny 12.00 prowadzone będą prace związane z wykonaniem warstwy ścieralnej na lewej części ronda i ul. Wolności.

Ruch pojazdów na relacjach: Wodzisław Śl. - Jastrzębie Zdrój, Jastrzębie Zdrój – Wodzisław Śl. oraz zjazd w ul. Moszczeńską odbywał się będzie pod ręcznym kierowaniem ruchem. Zjazd z ronda w ul. Wolności (DW930) zostanie zamknięty, a objazd zostanie poprowadzony poprzez DW 933 do ul. Połomskiej – ul. Podgórna do ul. Wolności.

Przewidywany czas trwania etapu: 4 godziny. 

Od około godziny 16.00 otwarta zostanie lewa część ronda wraz z ul. Wolności, a zamknięty zostanie wyjazd i wjazd z/na rondo w ul. Moszczeńską. Objazd zamkniętego wlotu ronda z ul. Moszczeńskiej poprowadzony zostanie poprzez ul. 1 Maja do ul. Sportowej i dalej na DW 933 ul. Wodzisławska.

15 maja 2021

W dniu 15.05.2021 planowane jest wykonanie warstwy ścieralnej na odcinku DW 933 (ul. Wodzisławska w Mszanie) od zjazdu na autostradę A1 do nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Wodzisławskiej, Wolności, Moszczeńskiej. Ruch na kierunkach: Jastrzębie Zdrój – Wodzisław Śl. na tym odcinku odbywał się będzie z Dw 933 - poprzez ul. Sportową, 1. Maja do ul. Moszczeńskiej. Przewidywany czas wykonania tego zakresu robót – 6 godzin.

W trakcie prowadzenia prac kierowanie ruchem będą sprawować oznakowani pracownicy.


Terminy w/w zakresów prac uzależnione są od warunków pogodowych.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie