A- A A+
Projekty unijne

Przygotuj spot „Ochrona środowiska – naszą wspólną aspiracją”. Konkurs LGD Morawskie Wrota

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Morawskie Wrota” zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą „Ochrona środowiska – naszą wspólną aspiracją” - „Environmental protection - our common aspiration”.


Konkurs adresujemy do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII, wiek 10-15 lat, z Gmin: Gorzyce, Godów, Krzyżanowice, Lubomia, Marklowice, Mszana.


Celem konkursu jest m.in. promowanie postaw proekologicznych, pobudzenie wśród uczestników konkursu zainteresowania tematyką ochrony środowiska i przeciwdziałania zmianom klimatu i ukazanie przykładów dobrych praktyk proekologicznych w codziennym życiu.


Przedmiotem konkursu jest nagranie krótkiego 120-240 sek. filmu/wideoklipu za pomocą dowolnego sprzętu o tematyce zgodnej z powyższymi celami. Należy go wykonać w grupie 2-5 osób.


Dla uczestników są przygotowane gadżety a dla laureatów atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Przed przystąpieniem do konkursu, koniecznie trzeba zapoznać się z regulaminem i załącznikami dostępnymi w AKTUALNOŚCIACH na stronie organizatora: www.morawskie-wrota.pl.


Filmy przesyłamy najpóźniej do 10 czerwca 2021 r. Wetransferem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie