A- A A+
Projekty unijne

Sołtys Połomi Magdalena Herman nominowana w plebiscycie "Osobowość Roku 2020"

Magdalena Herman, sołtys Połomi, znalazła się wśród nominowanych do ogólnopolskiego plebiscytu "Osobowość Roku 2020" w kategorii "Samorządność i społeczność lokalna".

Plebiscyt w województwie śląskim prowadzi Dziennik Zachodni, serwis www.dziennikzachodni.pl oraz serwisy www.naszemiasto.pl

Pani Magda została nominowana za "zorganizowanie akcji szycia maseczek ochronnych dla mieszkańców gminy Mszana na początku pandemii koronawirusa. W akcję zaangażowały się wtedy panie ze wszystkich sołectw: Połomi, Gogołowej i Mszany".


Głosowanie będzie trwać do wtorku, 25 maja do godz. 22.00. Żeby zagłosować na Magdalenę Herman, należy wysłać SMS o treści KTP.243 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).


- Jestem zaszczycona i dziękuję bardzo za otrzymanie nominacji do tytułu „Osobowość Roku 2020”, którą przyznała mi Kapituła Redakcji „Dziennika Zachodniego” za wkład w życie naszego regionu. To wyróżnienie to zasługa wielu osób z Rady Sołeckiej i wielu mieszkańców, którzy szyli i roznosili maseczki, Firmy Jerzy Konik, która kroiła materiały oraz pracowników Gminnego Ośrodka Sportu w Mszanie i GOKiR. Ja zainicjowałam i koordynowałam tę akcję, do której włączyło się wiele osób, sołtysów i Rady Sołeckie Mszany i Gogołowej. Zawsze powtarzam, że wspólnie można zrobić wiele. Cieszę się, że udało nam się przeprowadzić taką akcję i mieszkańcy mogli otrzymać darmowe maseczki, które w tym czasie były mało dostępne. Zakup materiałów, gumek i woreczków do pakowania był finansowany ze środków Urzędu Gminy Mszana, za co dziękuję Panu Wójtowi - mówi nominowana.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie