A- A A+
Projekty unijne

Kluby, grupy

KLUB SENIORA

Dzięki startowi w otwartym konkursie ofert w ramach Programu Wieloletniego „SENIOR+” Gmina pozyskała środki na utworzenie Klubu Seniora w budynku Ośrodka Kultury w Mszanie. W ramach projektu udało się przebudować pomieszczenia na piętrze, gdzie powstała sala spotkań wraz z aneksem kuchennym, wykonano również remont szatni i toalet.
Zadanie pn. „Utworzenie Klubu Senior+ w Mszanie” zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego „SENIOR+” na lata 2015-2020 edycja 2018 Moduł I Utworzenie lub wyposażenie Dziennego Domu „Senior+”/Klubu „Senior+”. Całkowity koszt utworzenia i wyposażenia Klubu wyniósł 214.027,35 zł zaś wartość dofinansowania to kwota 147.057,03 zł.

W Klubie Seniora Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie organizuje co tydzień, we wtorki, dopołudniowe spotkania dla osób starszych. Zajęcia poprowadzi Gabriela Gwiszcz, animator kultury i muzyk, która od lat pracuje z osobami dojrzałymi, a także pracownicy GOKiR.


GRUPA TWÓRCZA „FORMAT”

Grupa Twórcza “Format” działa przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie. Najczęściej spotykają się panie z koła szydełkowego, któremu przewodniczy pani Wanda Smyczyk. Do grupy może przystąpić każda chętna osoba lubiąca robótki ręczne. W 2019 roku koło szydełkowe obchodziło 10-lecie istnienia.

 

 

Kontakt: GOKiR Mszana, tel. 32/ 472 00 76, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.gokir-mszana.pl


KLUBY SKATA

Od 1991 roku działają  przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie miłośnicy śląskiej gry w skata. Osobna sekcja działa w Mszanie, Połomi i Gogołowej.

 

 Kontakt: GOKiR Mszana, tel. 32/ 472 00 76, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.gokir-mszana.pl


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie